Kontakt

JAKO sp. z o. o.

Kokanin 44
62-817 Żelazków
woj. Wielkopolskie

tel. 62 752 12 00
fax 62 752 12 13
e-mail: jako@jako.com.pl

Kapitał zakładowy: 12.392.000.00 PLN

Rachunek Bankowy w walucie PLN:

BGŻ BNP PARIBAS o/Kalisz   47 2030 0045 1110 0000 0170 4810

Rachunek Bankowy w walucie EUR:

BGŻ BNP PARIBAS o/Kalisz   03 2030 0045 3110 0000 0036 9240

 


Sąd Rejonowy w Poznaniu
IX Wydział Godpodarczy 
KRS: 0000247477
NIP: 968-08-77-817
REGON: 300178591
 
 

 

Kadry

tel. 62 752 12 23
e-mail: kadry@jako.com.pl

Księgowość

tel. 62 752 12 24
e-mail: ksiegowosc1@jako.com.pl 

tel. 62 752 12 25
e-mail: ksiegowosc2@jako.com.pl  

tel. 62 752 12 26
e-mail: ksiegowosc3@jako.com.pl 

Laboratorium

tel. 62 752 12 05
e-mail: laboratorium@jako.com.pl 

Dyrektor do spraw sprzedaży detalicznej

Robert Kobyłka
e-mail: r.kobylka@jako.com.pl  

Dział handlowy - hurt 

tel. 62 752 12 16
e-mail: hurt@jako.com.pl 

Magazyn sprzedaży detalicznej w Piotrowie

tel. 62 751 18 81
e-mail: detal@jako.com.pl  

 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:*

Nazwa firmy:

Kod pocztowy:

Nr telefonu:

Adres E-mail:*

* Pola wymagane

Treść wiadomości:*

Nasi przedstawiciele

Kierownik regionalny  

Janusz Kozik
tel. 605 669 229
e-mail: j.kozik@jako.com.pl

Kierownik regionalny

Grzegorz Kowalski
tel. 661 303 358
e-mail: g.kowalski@jako.com.pl

 lubelskie

Kierownik regionalny

Janusz Kozik
tel. 605 669 229
e-mail: j.kozik@jako.com.pl

Kierownik regionalny   

Janusz Kozik
tel. 605 669 229
e-mail: j.kozik@jako.com.pl

małopolskie

mazowieckie

opolskie

podkarpackie

podlaskie

pomorskie

Kierownik regionalny 

Janusz Kozik
tel. 605 669 229
e-mail: j.kozik@jako.com.pl

 warmińsko-mazurskie

Dyrektor do spraw sprzedaży detalicznej

Robert Kobyłka
e-mail: r.kobylka@jako.com.pl

 

Przedstawiciele handlowi

Robert Kowalski - lokalne sieci handlowe
tel. 734 469 265 
e-mail: r.kowalski@jako.com.pl

 

Alicja Barzant 
tel. 605 263 082 
e-mail: a.barzant@jako.com.pl  

 

Karolina Laksander
tel. 695 405 813
e-mail. ph05@jako.com.pl

 

Mateusz Sobocki
tel. 728 413 963
e-mail. ph01@jako.com.pl

 

Rafał Zawierucha
tel. 605 263 081
e-mail ph04@jako.com.pl

 

Marek Ejma
tel. 661 303 344

e-mail ph02@jako.com.pl

 

Elżbieta Deżyńska
tel. 661 303 343

e-mail e.dezynska@jako.com.pl

Kierownik regionalny

Grzegorz Kowalski
tel. 661 303 358
e-mail: g.kowalski@jako.com.pl

Zapisz