Dystrybucja

Firma JAKO sp. z o.o. współpracuje z wieloma hurtowniami zlokalizowanymi w naszym regionie, oraz  w najdalszych zakątkach kraju. Nasi przedstawiciele handlowi oraz kierownicy regionalni stale dbają o poszerzanie obszarów zaopatrywanych w nasze piwa, oraz opiekę nad klientami. Piwa marki JAKO dostępne są głównie w tradycyjnych punktach sprzedaży detalicznej, oraz w sieciach handlowych Kaufland, Tesco, E.Leclerc, Żabka, Eurocash, Intermarche,  oraz lokalne sieci PSS Społem. Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty były dostępne w jak największej liczbie placówek handlowych i trafiały do jak największej liczby konsumentów.

JAKO sp. z o.o. to nie tylko producent piwa ale i hurtownia spożywcza. Nasi przedstawiciele handlowi działający na terenie Wielkopolski posiadają w ofercie produkty firm: KOMPANIA PIWOWARSKA, GRUPA ŻYWIEC, COCA COLA, PEPSI,  HELLENA, ZBYSZKO, JURAJSKA, ŻYWIEC  ZDRÓJ, HOOP, BARTEX, JANUS oraz wielu innych. Prowadzimy również bezpośrednią sprzedaż wyrobów tytoniowych. Korzystne warunki handlowe, atrakcyjne promocje, niskie ceny oraz  profesjonalizm przedstawicieli handlowych sprawiają że współpraca z nami to prosta droga do SUKCESU.

W zakładce KONTAKT znajdą Pańśtwo dane teleadresowe naszych przedstawicieli handlowych oraz kierowników regionalnych, którzy udzielą wszelkich informacji na temat dostępności naszych marek w danym regionie Polski. 

Zapraszamy do współpracy hurtownie jak i sklepy detaliczne, wspólnie możemy odnieść SUKCES.

Dodany dnia 14.07.14
Zapisz