Usługi rozlewnicze

Firma JAKO sp. z o.o. świadczy usługi rozlewnicze piwa do butelek szklanych, typu VICHY, STEINE, PIVO, AMBER oraz innych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, nowoczesnej linii rozlewniczej, oraz stałej rygorystycznej kontroli fizykochemicznej i mikrobiologicznej, staliśmy się partnerami dla wielu firm z branży piwnej w kraju. Na potwierdzenie JAKOści naszych usług, wdrożyliśmy rygorystyczny standard jakości, udokumentowany Certyfikatem ISO 22000:2005

W portfolio naszych usług należy wymienić także, etykietowanie butelek oraz pakowanie gotowego produktu w skrzynki dwudziesto i trzydziesto gniazdowe, opakowania kartonowe o dowolnej ilości butelek, oraz paletowanie w dowolnej konfiguracji opakowań zbiorczych.

Posiadane przez nas maszyny (marki KRONES, ACMI, KETTNER) należą do ścisłej czołówki urządzeń wykorzystywanych w przemyśle piwnym i rozlewniczym – w połączeniu z wykwalifikowanym personelem, oraz otwartością na współprace, staliśmy się wyjątkową firmą na Polskim rynku branży piwnej.

Dodany dnia 11.07.14
Zapisz