Piwo Baca Mocny

Różne były już piwa odwołujące się do tradycji Tatr i Podhala. Ale przecież jednym z najsłynniejszych i najpopularniejszych symboli tatrzańskich jest stary, poczciwy baca, o którym krążą setki, jeśli nie tysiące dowcipów.

A jeśli na dokładkę jest to Baca Mocny… „Cyś ty chłopie łosioł, cy ty ni mos rozumu? Karcma stoi przy drodze, a ty idzies do dumu?” – Takie i podobne hasła można ujrzeć na zakopiańskich gospodach i trudno doprawdy przejść koło nich obojętnie. Obok Bacy Mocnego także trudno przejść obojętnie: kusi, namawia… Jak to baca! A gdy już skusi? Postaraliśmy się o to, by nikt nie żałował, że dał się skusić.

Pozwólmy jednak opowiedzieć o tym samemu bacy: Syćkie górolskie piwa som sakramencko dobre. Ale Baca Mocny, to je Baca Mocny! Drugiego takiego nie było, ni mo i nie bedzie. Pikny kolor, smakuje cudnie, co tu wiela godoć – łokrutnie udane!

Dziękujemy bacy za fachową opinię, a my ze swej strony możemy tylko dodać, że dokładamy wszelkich starań, by Baca Mocny godzien był tych pochwał.

Zawartość alkoholu: 6% obj.

Piwo Baca Mocny - piwo baca

Baca Mocny

Mocny góralski charakter.

Zawartość alkoholu: 6% obj. Ekstrakt: 12% wag.

Piwo Baca Mocny - skrzynka

Opakowanie zbiorcze

Skrzynka na 20 butelek 500 ml

Piwo Baca Mocny - baca loteria

Aktualne promocje

Promocja kapslowa – sprawdź pod kapslem, czy wygrałeś.