Piwo Złoty Łan

Przez długie lata piwo to było piwo. Jasne pełne, w kuflu albo w szklance, super jak było zimne (ciepłe albo zimne). Piwa miały trochę więcej albo trochę mniej alkoholu, wszystkie smakowały bardzo podobnie, a jak ktoś szukał odmiany, to do wyboru miał mocne albo ciemne. Ale tak naprawdę na rynku dominował tylko jeden gatunek – lager.

W ostatnich latach sytuacja jednak bardzo się zmieniła – zaczęły pojawiać się coraz to nowe odmiany i gatunki, do produkcji wykorzystuje się liczne gatunki zbóż i chmieli, różne są też techniki warzenia. Okazało się, że świat piwa jest różnorodny i ciekawy i nie zamyka się w jasnym pełnym.

Co więcej, rynek zalały setki, jak nie tysiące różnych wariantów, z czego znaczna część to swojego rodzaju „wynalazki”, produkowane w garażu przez piwnych entuzjastów, wykorzystujących – wyszukiwane czasem nieco na siłę – egzotyczne składniki, o których mało kto wcześniej słyszał. Łatwo się w tym pogubić i znaleźć ulubiony styl.

Złoty Łan to bezpieczny przew

odnik po świecie piwa, który pomoże odkryć ten świat i znaleźć swoje ulubione gatunki.

ZŁOTY ŁAN. BOGACTWO PIWNEGO ŚWIATA.

Złoty Łan to twój przewodnik po świecie piwa.

Złoty Łan to ciekawe, nieprzekombinowane warianty.

Złoty Łan to efekt 30 lat doświadczenia na rynku piwa.

 

Piwo Złoty Łan - zloty lan pszeniczne metal

Złoty Łan Pszeniczne

Złoty Łan Pszeniczne to klasyczne piwo górnej fermentacji warzone w niemieckim stylu Weissbier. Słynie z połączenia lekkiego, orzeźwiającego smaku i wyraźnie aromatycznego bukietu w którym na pierwszym planie wyczujemy pikantne nuty goździków i dojrzałe akordy owocowe. Te pozornie zróżnicowane cechy dają doskonałą kompozycję, dzięki której piwo jednocześnie gasi pragnienie i intryguje złożonym bukietem smakowym.

Doskonale pasuje do ryb, podkreśla i uzupełnia smak owoców morza. Jest świetnym uzupełnieniem do drobiu, wędzonych serów, dojrzewających wędlin i sałatek.

Zawartość alkoholu: 4,5%. Ekstrakt: 11,5%

Piwo Złoty Łan - zloty lan chmielowe metal

Złoty Łan Chmielowe

Złoty Łan Chmielowe – klasyczny lager z wyraźnym aromatem chmielu i wytrawną, orzeźwiającą goryczką, warzone z dodatkiem dwóch rodzajów chmielu: Marynka oraz Lubelskiego. Stanowi doskonałe połączenie goryczki z przyjemnym chmielowym aromatem. Bukiet wyraźnie słodowy z akcentami karmelu i biszkoptów. W tle wyczuwalne brzoskwiniowe estry. Piwo charakteryzuje się wzorcową, złotą barwą, doskonałym wysyceniem i trwałą, gęstą pianą.

To piwo na każdą okazję. Sprawdzi się jako aperitif, dodatek do dań mięsnych, serów, piwnych przekąsek oraz jako orzeźwiające zakończenie gorącego dnia.

Zawartość alkoholu: 5,2%. Ekstrakt: 11,7%

Piwo Złoty Łan - zloty lan apa metal

Złoty Łan APA

Złoty Łan APA to aromatyczne piwo górnej fermentacji, warzone z użyciem trzech odmian amerykańskiego chmielu. Bukiet chmielowy piwa, składa się z nut żywicy i owoców tropikalnych. Całości dopełnia słodowa pełnia smaku z akcentami biszkoptów zbalansowana wyraźnym, goryczkowym finiszem. Trwała i gęsta piana oraz miedziana barwa uzupełniają wizualną stronę piwa. 

Piwo idealnie pasuje do pikantnych dań z wołowiny, pieczonych, tłustych ryb oraz twardych, żółtych serów. 

Zawartość alkoholu: 5,5% Ekstrakt: 13%

oferta sezonowa – pytaj o dostępność

Piwo Złoty Łan - zloty lan ipa metal

Złoty Łan IPA

Złoty Łan IPA należy do popularnego stylu India Pale Ale i słynie z wysokiej, słodowej pełni smaku uzupełnionej o rześkie nuty pochodzące ze słodu pszenicznego. Wyraźny, chmielowy aromat pochodzący z amerykańskich odmian chmielu współgra z akordami karmelu i słodu. Chmielowa goryczka jest zdecydowana i orzeźwiająca. Pełnię doznań smakowych sugeruje złota barwa o odcieniu pomarańczy i obfita, długo utrzymująca się piana. 

Pasuje do grillowanych i pieczonych mięs, kuchni tajskiej i indyjskiej oraz wołowych burgerów. 

Zawartość alkoholu: 6,5% Ekstrakt: 15,5%

Piwo Złoty Łan - zloty lan jasne pelne metal

Złoty Łan Jasne Pełne

Złoty Łan Jasne pełne to piwo dolnej fermentacji typu lager. Bogaty i wyrazisty chmielowy aromat zawdzięcza tradycyjnej metodzie warzenia ze słodu jęczmiennego, chmielu oraz nieskazitelnie czystej wody.

Idealnie nadaje się na długie biesiady w gronie znajomych. Podkreśla smak grillowanych mięs i warzyw. Pasuje także do dojrzewających serów, orzechów i kruchych przekąsek.

Zawartość alkoholu: 5,8% Ekstrakt: 12%

Piwo Złoty Łan - zloty lan niepasteryzowane metal

Złoty Łan Niepasteryzowane

Złoty Łan Niepasteryzowane to wyraźnie słodowe, jasne piwo dolnej fermentacji. Chmielowa goryczka z odrobiną tanin pobudza kubki smakowe a karmelowe i biszkoptowe nuty słodu wzbogacają bukiet piwa. Całości dopełnia wyrazista pełnia smaku i owocowe nuty pochodzące z procesu fermentacji. Goryczkowy finisz nawiązuje do złotej barwy i krystalicznej klarowności piwa sugerując pełnię doznań sensorycznych. Idealnie nadaje się na długie biesiady w gronie znajomych. 

Podkreśla smak grillowanych mięs i warzyw. Pasuje także do dojrzewających serów, orzechów i kruchych przekąsek. 

Zawartość alkoholu: 6% Ekstrakt: 12%

Piwo Złoty Łan - zloty lan 00

Złoty Łan 0,0%

Złoty Łan Jasne pełne to piwo dolnej fermentacji typu lager. Bogaty i wyrazisty chmielowy aromat zawdzięcza tradycyjnej metodzie warzenia ze słodu jęczmiennego, chmielu oraz nieskazitelnie czystej wody.

Teraz w wersji bezalkoholowej.

Idealnie nadaje się na długie biesiady w gronie znajomych. Podkreśla smak grillowanych mięs i warzyw. Pasuje także do dojrzewających serów, orzechów i kruchych przekąsek.

Zawartość alkoholu: 0,0%

Piwo Złoty Łan - zloty lan karton wiz

Opakowanie zbiorcze

Karton zbiorczy na 15 BEZZWROTNYCH butelek 500 ml

Piwo Złoty Łan - giftpack

Opakowania promocyjne

Spytaj o aktualną ofertę lub możliwości współpracy.